Doğru yerdesiniz!
Doğru yerdesiniz!
Profesyonel kadromuzla iş başındayız
Profesyonel kadromuzla iş başındayız
Finans Merkezinin tam karşısında hizmetinizdeyiz!
Finans Merkezinin tam karşısında hizmetinizdeyiz!
Denetim uzmanlık alanımız
Denetim uzmanlık alanımız
Previous Next Play Pause

1999 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olan Yılmaz, 2013-2014 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe -Denetim Anabilim Dalında Yüksek Lisans (Master) programına tez aşamasında devam etmektedir.

2003 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını alan Yılmaz, 12 yılı aşkın bir süre Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve ağırlıklı olarak Yeminli Mali Müşavirlik bürolarında mesleğiyle ilgili farklı görev ve fonksiyonları yerine getirmiştir. 

Yılmaz, Bağımsız Denetime yönelik Denetçilik mesleğinde de önemli ilerlemeler kaydetmiş ve 2012-2013 yılları arasında bu alanda önde gelen bağımsız denetime tabi şirketlerin denetimlerini yapan çeşitli Bağımsız Denetim şirketlerinde Denetçi ve Kıdemli Denetçi pozisyonlarında bu görevini yerine getirme fırsatı bulmuştur.

Yılmaz’ın, Bağımsız Denetim, Finansal Raporlama, Vergi Denetimi ve Tasdik Hizmetleri vb. gibi konular ilgili alanını oluşturmuş ve bu alanlardaki çeşitli görevlerde fiilen yer almıştır.

2000 Yılı Başından itibaren 15 yılı aşkın bir süre Serbest Meslekle ilgili Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik görevlerinin yanı sıra çeşitli Denetim Şirketlerinde Denetçilik-Kıdemli Denetçilik görevlerinde de bulunan Yılmaz, aynı zamanda  Bağımsız Denetçi Belgesine de sahip olmuş ve 2014 yılı sonunda kurulan ve 2015 yılı başlarında yetki alan “Akademya Bağımsız Denetim A.Ş.” nin kurucu ortakları arasındaki yerini almıştır. Yılmaz, halen Ortak Denetçi olarak bu şirkette görevini sürdürmektedir.

  Telefon

 +90 216 495 73 56 Pbx

 

 

    Mail


info@akademya.com.tr            

 
 
 Adres

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian Sit. C Blok D:93 Ataşehir/İstanbul