Doğru yerdesiniz!
Doğru yerdesiniz!
Profesyonel kadromuzla iş başındayız
Profesyonel kadromuzla iş başındayız
Finans Merkezinin tam karşısında hizmetinizdeyiz!
Finans Merkezinin tam karşısında hizmetinizdeyiz!
Denetim uzmanlık alanımız
Denetim uzmanlık alanımız
Previous Next Play Pause


2005 yılında Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun olan Özdemir, aynı yıl mesleki hayatına da muhasebe dalında ilk adımını atmıştır.

2009 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını alan Özdemir, 7 yılı aşkın bir süre Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve ağırlıklı olarak Yeminli Mali Müşavirlik bürolarında mesleğiyle ilgili farklı görev ve fonksiyonları yerine getirmiştir. Finansal Raporlama, Vergi Denetimi ve Tasdik Hizmetleri vb. gibi konular ilgili alanını oluşturmuş ve bu alanlardaki çeşitli görevlerde fiilen yer almıştır.

2005 Yılından itibaren 11 yılı aşkın bir süre Serbest Meslekle ilgili Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik görevlerinin yanı sıra çeşitli Denetim Şirketlerinde Denetçilik-Kıdemli Denetçilik görevlerinde de bulunan Özdemir, 2014 yılı sonunda kurulan ve 2015 yılı başlarında yetki alan “Akademya Bağımsız Denetim A.Ş.” nin ortakları arasındaki yerini almıştır. Özdemir, halen ortak olarak bu şirkette görevini sürdürmektedir.

  Telefon

 +90 216 495 73 56 Pbx

 

 

    Mail


info@akademya.com.tr            

 
 
 Adres

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian Sit. C Blok D:93 Ataşehir/İstanbul