Doğru yerdesiniz!
Doğru yerdesiniz!
Profesyonel kadromuzla iş başındayız
Profesyonel kadromuzla iş başındayız
Finans Merkezinin tam karşısında hizmetinizdeyiz!
Finans Merkezinin tam karşısında hizmetinizdeyiz!
Denetim uzmanlık alanımız
Denetim uzmanlık alanımız
Previous Next Play Pause

Şirketimiz, 2014 yılı aralık ayında kurulmuş ve 2015 yılı Mart ayında Kamu Gözetim Kurumu (KGK) ‘dan yetki alarak bağımsız denetim kuruluşları arasına dahil olan henüz yeni bir şirkettir. 

Şirketimizin “Akademya” olarak bağımsız denetim kuruluşları listesinde yer alan adını, yine bir kıdemli akademisyenlerden olan Prof. Dr. Muharrem Özdemir  bizzat kendisi vermiştir. 

Prof. Dr. Özdemir,  finans bilim dalında eserleri olan, uzun yıllar  vergi denetimi konusunda  Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri  vermiş ve buna ilave olarak ta Muhasebe - Denetim  dalında çalışmaları olan uzman ve deneyimli bir kişidir.

Şirketin denetim kadrosu, şirket yeni kurulmuş olsa da, uzun yıllardır gerek kamuda ve gerekse özel sektörde denetim alanında ( vergisel ve bağımsız denetim türlerinde)  faaliyet gösteren tecrübeli denetçiler tarafından kurulmuştur.

Hedefimiz, bu alanda kaliteli denetim ve diğer güvence hizmetlerini sunmak, giderek globalleşen dünya pazarlarında para ve sermaye piyasasının temelini teşkil eden güven düzeyini, verdiği kaliteli hizmetlerle artırmak şirket amacımızın temelini oluşturmaktadır. 

  Telefon

 +90 216 495 73 56 Pbx

 

 

    Mail


info@akademya.com.tr            

 
 
 Adres

Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian Sit. C Blok D:93 Ataşehir/İstanbul